O vodu bude postaráno v mžiku

Posted on Posted inNezařazené

Údržba koupacího zařízení a hlavně vody v něm obsažené není zrovna jednoduchou záležitostí, ale je možné si tento úkol hodně ulehčit za pomocí kvalitních přípravků. Jistě dobře víte, že základem péče je chlor a známkou vysoké kvality vody je správná výška PH a tím pádem i vody bez řas či jiného znečištění. Také víte, že na každý z těchto problémů je nutné mít jiný přípravek, ale co kdybyste si mohli údržbu usnadnit za pomocí jednoho přípravku? Je tomu tak. Multifunkční tablety do bazénu https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1 jsou přesně tou správnou volbou, která Vám ušetří spoustu času, který byste strávili dávkováním několika různých přípravků a také Vaši peněženku, protože už nebudete muset pořizovat několik přípravků, ale pouze jeden.

krásný bazén

Multifunkční tablety 5v1 Vám už podle názvu nahradí hned několik dalších přípravků. Základem je samozřejmě chlor, dále dokáže srovnávat PH vody do správné polohy, vyřeší problémy s tvrdou vodou a funguje tedy jako změkčovač vody, pomáhá vločkovat nečistoty a samozřejmě projasňuje vodu. Částečně funguje i jako algicid a zabraňuje růstu řas. Jde o opravdu velmi výhodné balení přípravku pro úpravu vody ve Vašem koupání. Jak vidíte, jde opravdu o skvělého pomocníka každého majitele bazénu. Dokáže Vám ušetřit spoustu práce a tím pádem budete mít více času na koupání a vodní radovánky.

hračky v bazénu

Dobře víme, že kolem koupacího zařízení je spousta práce po celou koupací sezónu a tablety 5v1 Vám pomohou s údržbou kvality vody. Bohužel za Vás neodstraní mechanické nečistoty, ale o to už se postará kvalitní filtrační zařízení. Také Vám v udržování čisté vody ve Vašem koupání pomůže krycí plachta, kterou můžete zakrýt bazén v době, kdy jej nevyužíváte. Nezapomeňte i na další pomocníky, které najdete v příslušenství a kteří Vám také mohou péči o bazén velmi usnadnit.