Nebankovní hypotéky pro podnikatele i běžné občany

Posted on Posted inPeníze

Když se řekne nebankovní hypotéka, tak mnoho lidí stále tápe. Přesně neví, co si pod tímto pojmem mají představit. Možná ani někteří lidé ještě tak úplně v tento systém nevěří, ovšem přesvědčit je o opaku mohou zkušenosti mnohých dalších klientů, kteří si půjčku nebo právě hypotéku u dané společnosti vyřídili. Informace přitom získáte snadno, většinou všichni hledají odkazy a recenze na internetu. Nebankovních společností se proto vůbec v dnešní době nemusíte obávat. Půjčky od nich jsou stejně solidní jako například z „klasické“ banky, kterou možná znáte běžněji, protože se Vám zdá dostupnější, ale přitom i nebankovní společnosti mají rozhodně co nabídnout. Především proto, že nemají tisíce poboček, ale většinou všechno vyřizují přes internet, což je v dnešní době velice žádoucí, alespoň minimálně pro mladší generace. Není se tak co divit, když řekneme, že díky tomu mohou poskytnout velice nízké úrokové sazby, právě podobné těm z běžných bank.

žena podnikání

Běžné banky si zřejmě nijak více představovat nemusíme. Jistě to znáte, přijdete do banky, zažádáte si o půjčku, něco vyřídíte, většinou pak následují ještě další schůzky, protože během jedné to většinou všechno nevyřídíte a až máte všechno, tak připíšou peníze na účet a máte hotovo.
Nebankovní společnosti si všechny důležité a nezbytné dokumenty od Vás vyžádají pomocí internetu. Zašlete nezávaznou poptávku, sdělíte základní informace, vypracují Vám předběžný návrh a pak se rozhodnete, jestli budete pokračovat a nabídku přijmete či nikoliv. Jestliže přijmete, tak všechno potřebné stačí doložit pomocí internetu. Dodáte pouze základní podklady, takže zdlouhavého papírování se obávat opravdu nemusíte.

muži u stolu

Nebankovní hypotéka existuje v několika verzích. Přesně pod tímto názvem většinou najdete hypotéky pro běžné spotřebitele, ale najdou se i typy pro podnikatele.

Navíc nebankovní společnosti většinou tolerují, když má někdo negativní záznam. V bance by Vám za těchto okolností nepůjčili, ale u nebankovní společnosti klidně můžete uspět. Dokonce tolerují i nižší příjmy, všechno Vám rozpočítají tak, aby Vám to vyhovovalo a mohli jste hypotéku získat, třeba na delší časové období klidně i třiceti let. Pro podnikatele mají zase připravenou toleranci nízkého daňového přiznání, i přesto mohou podnikatelé hypotéky získat.